Centrum technických studií VŠTE v Táboře

lehkoatletický Pohár CORNY
fotbalový turnaj technických škol ve Velešíně
státní svátek - Den české státnosti
Studijní cesta pedagogů SPŠ na partnerskou školu Technická akadémia Spišská Nová Ves 28.9.-1.10.2017
ředitelské volno pro všechny žáky školy
zveřejnění školního seznamu literárních děl k maturitní zkoušce 2017-2018

Z technické olympiády s několika oceněními

31.3.2016
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Technická olympiáda, pořádaná konsorciem středních škol a VŠTE v Českých Budějovicích, se stává stabilní součástí technických aktivit naší školy. Do letošního ročníku jsme přihlásili pět projektů, tři z nich si odnášejí ocenění odborné poroty.

Běh pro dětský úsměv

25.11.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Nadační běh pro dětské domovy uspořádala VŠTE v Českých Budějovicích a my jsme nemohli chybět. 35 zástupců SPŠ Tábor předalo své dárky pod vánoční stromek dětem bez rodin, devět statečných se pak postavilo na start.

Technické konsorcium v ČZ Strakonice

20.11.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Technické a vzdělávací konsorcium vzniklo před necelými dvěma roky při VŠTE v Českých Budějovicích a SPŠ Tábor byla jedním ze spoluzakládajících členů. Letošní jednání konsorcia bylo svoláno na čtvrtek 20. listopadu do Strakonic.

VŠTE zahájila poprvé nový akademický rok i v Táboře

29.9.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Poprvé v historii českobudějovické Vysoké školy technické a ekonomické začal její nový akademický rok 2014/15 na dvou místech. Vedle jihočeské metropole byla zahájena výuka v bakalářské specializaci Progresivní materiály v automobilovém průmyslu také v prostorách SPŠ Tábor.

Technická olympiáda: Třetí místo a zvláštní ocenění

25.3.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Z prvního ročníku Olympiády technického a vzdělávacího konsorcia při VŠTE České Budějovice, jehož je SPŠ Tábor spoluzakladatelem, si naši studenti odvezli v konkurenci třinácti prací třetí místo a zvláštní cenu.

Významné osobnosti o etice v podnikání

13.3.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Ekonomika, průmysl, etika v podnikání, ale i v životě společnosti. To byla nosná témata konference, kterou pořádala českobudějovická VŠTE za patronace Jihočeského kraje a Hospodářské komory. Před naplněnou aulou se vystřídalo několik významných osobností českého byznysu.

VŠTE zakládá Centrum technických studií při SPŠ Tábor

14.2.2014
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
Na pátek 14. února 2014 svolaly českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) a SPŠ Tábor ve spolupráci s Městem Tábor tiskovou konferenci, na níž oznámily otevření Centra technických studií v areálu SPŠ na Maredově vrchu.

První rozšířené jednání technického konsorcia

5.9.2013
SPŠ Tábor: Jednání řídíla prorektorka Ing. Ludmila Opekarová, Ph.D.
Ve čtvrtek 5. září se v hlavní budově Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích sešli zástupci středních škol a významných jihočeských firem na jednání technického konsorcia, jehož je SPŠ Tábor zakládajícím členem.

SPŠ Tábor spoluzakladatelem technického konsorcia

23.4.2013
SPŠ Tábor: Ilustrační obrázek
V pondělí 22. dubna byl podpisy čtyř zakladatelů stvrzen vznik Technického vzdělávacího konsorcia při VŠTE v Českých Budějovicích, jehož jedním ze zakládajících členů je také taborská průmyslovka.
Stránkování: 1 |

Pátek, 22. září 2017
Edison - mezinárodní multikulturní skupina končí týdenní působení na naší škole.
Čtvrtek, 21. září 2017
Loučíme se s přáteli z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. Šťastnou cestu domů!
Čtvrtek, 21. září 2017
Stavaři a strojaři/TZB mají dopoledne odborný seminář firmy Havle.
Středa, 20. září 2017
Projekt IP&IE ERASMUS+ finišuje, odpoledne odprezentuje výsledky a vyhodnotí svůj projektový týden v Táboře
Středa, 20. září 2017
Na stavební veletrh FOR ARCH do Prahy dnes jede třída 3P, zítra obě nástavby a tesaři ze 2.a 3.ročníku
Úterý, 19. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ navštíví dopoledne firmu Kovosvit, odpoledne pokračuje pracemi v dílnách, laboratořích a na počítačích
Úterý, 19. září 2017
Učňové - zedníci jedou soutěžit 4 dny v odborných dovednostech na veletrh FOR ARCH do Prahy. Držíme palce!
Pondělí, 18. září 2017
Začíná pracovní část projektu IP&IE ERASMUS+. Po slavnostním úvodu se mezinárodní týmy věnují 3D tisku a jeho využití
Pondělí, 18. září 2017
Mezinárodní skupina studentů projektu Edison dnes zahajuje každoroční týdenní působení na naší škole. Wellcome!
Pondělí, 18. září 2017
Gratulujeme bronzovým Machrům roku - našim učňům oboru strojní mechanik! Úspěch v celostátní soutěži těší :-)
Neděle, 17. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ poznává Jižní Čechy: včera Tábor, dnes Český Krumlov, Holašovice, Temelín jako kontrast současnosti
Pátek, 15. září 2017
Vítáme projektové týmy z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. ERASMUS+ začínáme účastí na Táborských setkáních
Čtvrtek, 14. září 2017
Hodně štěstí a úspěch všem, kteří dnes skládají ústní část závěrečných učňovských zkoušek v podzimním termínu
Čtvrtek, 14. září 2017
Žáci, kteří opravili DT nebo ústní části MZ,si mohou vyzvednout matur.vysvědčení proti podpisu na podatelně školy, též protokol o SČ MZ
O titul Machři roku bojují dnes naši učňové v Praze
Středa, 13. září 2017
Dnes STARTuje třída 1Lb. Až do pátku mají žáci možnost poznávat se a tvořit tým, který bude úspěšně fungovat po celé 4 roky...
Pondělí, 11. září 2017
Slavnostní oblečení, nervozita a doufejme, že na konci radost: to jsou profilové a ústní maturitní zkoušky v podzimním období na naší škole.
Pondělí, 11. září 2017
Výsledky didaktických testů MZ byly rozeslány žákům a na školní síť. Výsledky písemných prací z CJL a AJ zveřejní CERMAT v pátek 15.9.2017
Pátek, 08. září 2017
Maturanti, nezapomeňte! V pondělí v 7:55, tentokrát netradičně ve 3.patře budovy B. Kdo obhajuje MP, přijde o půlhodinku dříve. Hodně štěstí