Fotbalový pohár VŠTE kořistí SPŠ Tábor

Burza středních škol v hotelu Palcát v Táboře
Kurz první pomoci pro pedagogy
1.postupový test z matematiky pro 1.ročník studijních oborů
Divadlo ABC Praha, 4La, 4Lb
Podzimní prázdniny pro žáky a studijní volno pro pedagogy 26.-27.10.2017
Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu
Dvoudenní dborná exkurze 1N a 2N - TON Bystřice p.H., WOOD TEC Brno 2. - 3. 11.
Bible a člověk 21.století - pořady pro 1.ročníky ve dnech 6., 8., 9. a 10.11.
DON Tábor dnes hraje školní představení: pro 4.ročníky Ekonomie dobra a zla, pro 3.ročníky Už je tady zas
Prezentace středních škol v Pelhřimově

Fotbalový pohár VŠTE kořistí SPŠ Tábor

Do turnaje se přihlásilo celkem šest týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. SPŠ Tábor měla v postupové skupině B za soupeře fotbalisty z VOŠ, SPŠ a SOŠ Strakonice a domácí SOŠE Velešín. Po úspěšném vstupu do soutěže a první pozici ve skupině se naši hráči utkali ve finálovém zápasu s vítězem skupiny A, kterým se stal tým střední zemědělské školy z Českých Budějovic. Ten postoupil do finále po vítězstvích nad SŠ České Velenice a SOŠ a SOU Písek.

Zápas na jedenkrát 30 minut na malém fotbalovém hřišti pro sedmičlenná družstva přinesl táborskému týmu hned od počátku zásadní komplikaci. Musel totiž do finále nastoupit s pouhými pěti hráči v poli, protože zbylí dva hráči dostali po vyloučení v předchozím zápase distanc. Fotbalovost a herní vyzrálost týmu SPŠ Tábor spojená s rychlostí a odhodláním nic předem nevzdávat ovšem přinesla ovoce.

Průmyslováci se ujali vedení 1:0. Soupeř v průběhu půlhodinové přesilovky vyrovnal a dokonce otočil vývoj zápasu na 2:1. Precizně provedený trestný kop pět minut před koncem však hráče z Tábora vrátil do hry o celkové vítězství, o němž se nakonec rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Jedna neproměněná penalta soupeře rozhodla o tom, že pro rok 2017 se držitelem poháru rektora VŠTE České Budějovice stal reprezentační tým SPŠ Tábor.

(gam)
(foto: Marcel Gause)

Pátek, 13. říjen 2017
Žáci mají ředitelské volno, zaměstnanci SPŠ celodenní školení BOZP
Pátek, 13. říjen 2017
Dnes odpoledne zasedá školská rada SPŠ od 15:30 ve sborovně
Čtvrtek, 12. říjen 2017
V Třeboni probíhá prezentace středních škol, samozřejmě s naší účastí.
Čtvrtek, 12. říjen 2017
Kdo uteče, ten vyhraje. Přesně řečeno, kdo uteče ostatním, vyhraje dnešní závod středoškoláků v přespolním běhu. Fandíme našim!
Středa, 11. říjen 2017
Pozor! Ve škole je klokan! Ovšem klokan matematický - celosvětová soutěž pro bystré a logicky uvažující žáky :-)
Středa, 11. říjen 2017
Vyhráli! kdo? naši kluci. co? pohár středních škol České republiky v lehké atletice - poprvé v historii! Gratulujeme mistrům!
Úterý, 10. říjen 2017
Čtvrťáci strojaři sledují technické novinky průmyslu 4.0 na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Úterý, 10. říjen 2017
Do Brna na veletrh jsme nepřijeli jen koukat, i když je na co. Naše družstvo strojařů soutěží v CNC programování. Držíme palce!
Pondělí, 09. říjen 2017
Kinosál na celý týden zabralo anglické divadlo. Dnes hraje pro žáky SPŠ, od zítřka pro ostatní SŠ a ZŠ Táborska.
Pondělí, 09. říjen 2017
Dnes a zítra držíme palce našemu lehkoatletickému týmu! Vyhráli jsme kraj, o pohár středních škol bojujeme ve finále ČR v Břeclavi
Sobota, 07. říjen 2017
Čelkovice 2017 - tradiční jízda automobilů - veteránů. Řidiči a diváci jsou ze všech věkových kategorií.
Sobota, 30. září 2017
Maturanti, školní seznam literárních děl k MZ 2017-2018 byl právě zveřejněn. A už vám to začíná odtikávat...
Čtvrtek, 28. září 2017
Je státní svátek, ale pedagogové SPŠ se vydali na 4-denní studijní cestu. Partnerská Technická akadémia Spišská Nová Ves nás čeká :-)
Středa, 27. září 2017
Naši fotbalisté bojují na turnaji technických škol ve Velešíně.
Úterý, 26. září 2017
Sportovní reprezentace prumky začíná lehkoatletickým Pohárem CORNY. Zase vyhrajeme!?!
Pondělí, 25. září 2017
Gratulujeme - našim učňům oboru zedník! Zvítězili v celostátní soutěži odborných dovedností SUSO, v mezinárodním měřítku byli druzí!
Pátek, 22. září 2017
Edison - mezinárodní multikulturní skupina končí týdenní působení na naší škole.
Čtvrtek, 21. září 2017
Loučíme se s přáteli z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. Šťastnou cestu domů!
Čtvrtek, 21. září 2017
Stavaři a strojaři/TZB mají dopoledne odborný seminář firmy Havle.
Středa, 20. září 2017
Projekt IP&IE ERASMUS+ finišuje, odpoledne odprezentujeme výsledky a vyhodnotíme svůj projektový týden v Táboře