Naši umí i stolní tenis

uzavření klasifikace a docházky do SASu pro maturanty
Klasifikační porada pro třídy 4La,b, 4P, 4Sa,b a 2N od 9:30 hodin ve sborovně
Jaderná maturita 25. - 27. 4. v Temelíně pro výběr žáků
Poslední zvonění - třída 4Lb
Třídnická hodina - předání vysvědčení za poslední ročník pro maturitní třídy 4La,b, 4P, 4Sa,b, 2N

Naši umí i stolní tenis

V celém jihočeském kraji není lepších stolních tenistů než na průmyslovce. Kluci zlatí, holky stříbrné. Díky výhře navíc kluci postoupili do republikového finále v Holicích, kde si vylosovali jedny z nejtěžších soupeřů.
A to přerovský tým a stolní tenisty z Liberce.

Přerov se naší sestavě nakonec podařilo porazit, na Liberec už však nestačili, a o dva míčky prohráli 4:3 na sety a 11:9 v posledním setu.

Ze skupiny postupovali dále dvě družstva. Naši hráli o deváté až čtrnácté místo. Porazit se jim podařilo pouze Cheb (Karlovarský kraj).

Výsledková tabulka krajského kola

(nov)
(foto: Roman Bernát)

Čtvrtek, 19. duben 2018
Enersol každoročně vrcholí mezinárodní přehlídkou žákovských prací, letos poprvé v rakouském Hollabrunnu 19. - 20. 4. 2018
Čtvrtek, 19. duben 2018
Čtvrťáci navštíví Úřad práce - věřme, že jen v rámci každoročních besed pro výstupní ročníky. Dnes 4La, zítra LSb.
Středa, 18. duben 2018
Den Země je letos věnován elektromobilitě. Na Náměstí TGM představujeme naše e-buggy dopoledne základním školám, odpoledne veřejnosti
Středa, 18. duben 2018
Letošní ročník Poháru Josefa Masopusta v kopané začíná dnes okresním kolem na Soukeníku. Tradičně vítězíme... a tradice se mají dodržovat...
Úterý, 17. duben 2018
Kam za kulturou? Třídy 2La a 2Lb mají jasno: dnes do Národního divadla do Prahy na Maryšu.
Pondělí, 16. duben 2018
Třdy 2P, 2Sa a 2Sb nastupují na měsíční souvislou odbornou praxi do firem. Zpět do školy se vrátí až v polovině května.
Pondělí, 16. duben 2018
Uchazeči o studium maturitních oborů, kteří nás uvedli na druhém místě, dnes konají přijímací zkoušky z MAT a CJL. Hodně štěstí!
Pondělí, 16. duben 2018
Pro 1.-3.ročníky je připraven pořad v armádním klubu, maturanti mají zvláštní rozvrh. Od 12 hod. prezentace Kovosvitu pro 3.-4.r. v kinosále
Pátek, 13. duben 2018
Výběr našich žáků předvede své přírodovědné a technické práce na Technické olympiádě v Českých Budějovicích. Vyhrajeme jako vloni?
Čtvrtek, 12. duben 2018
Uchazeči o studium maturitních oborů dnes konají přijímací zkoušky z MAT a CJL. Hodně štěstí!
Čtvrtek, 12. duben 2018
Maturanti dnes mají intenzivní přípravu k MZ, 1. - 3.ročníky společně s učiteli různé poznávací či sportovní aktivity mimo školu
Středa, 11. duben 2018
Maturitní víceboj začíná dnes od 12 hodin písemnými pracemi z českého jazyka a literatury. Vzletné myšlenky a znalost pravopisu se hodí!
Středa, 11. duben 2018
Nematuritní třídy v budově A se dnes učí od 0. do 4.hodiny, praxe a výuka v budově B probíhá beze změn
Středa, 11. duben 2018
V rámci projektu Matematech se programátoři a elektrotechnici z 2La,b podívají do firmy Rohde a Schwarz ve Vimperku
Čtvrtek, 05. duben 2018
Naši siláci jsou vítězi krajského kola, proto hájí barvy Jižních Čech v republikovém finále silového víceboje 5.-6. 4. v Karlových Varech!
Středa, 04. duben 2018
Třídní schůzky rodičů se konají dnes v budovách A i B: učební obory od 15 hodin, maturitní obory od 16 hodin. Rozpisy jsou vyvěšeny u vchodu
Středa, 04. duben 2018
Kdo sportuje, nezlobí :-) Proto má sport na prumce zelenou. Dnes se zúčastníme okresního kola přeboru SŠ v sálové kopané v Sezimově Ústí
Úterý, 03. duben 2018
Pedagogická klasifikační rada za 3.čtvrtletí probíhá od 15 hodin v kinosále školy
Úterý, 03. duben 2018
Čtvrťáci navštíví Úřad práce - věřme, že jen v rámci každoročních besed pro výstupní ročníky. Dnes 4Sa, zítra 4Sb.
Úterý, 03. duben 2018
Ode dneška celý měsíc stráví třída 3SmTrT na souvislé odborné praxi ve firmách.