Provozní technika - dálkové studium pro vyučené

lehkoatletický Pohár CORNY
fotbalový turnaj technických škol ve Velešíně
státní svátek - Den české státnosti
Studijní cesta pedagogů SPŠ na partnerskou školu Technická akadémia Spišská Nová Ves 28.9.-1.10.2017
ředitelské volno pro všechny žáky školy
zveřejnění školního seznamu literárních děl k maturitní zkoušce 2017-2018

Provozní technika - dálkové studium pro vyučené

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 2017

Kód a název oboru: 23-43-L/51 Provozní technika
Forma studia: dálkové
Délka a ukončení studia: 3 roky, maturitní zkouška
Určeno pro: vyučené ve strojírenských oborech
Počet přijímaných žáků: 30

SPŠ Tábor jako jediná střední škola v Jihočeském kraji umožňuje získat maturitní vysvědčení vyučeným ve strojírenských nebo příbuzných oborech formou dálkového studia. Každoročně se ke studiu hlásí okolo 30 zájemců, kteří si uvědomují potřebu vyššího stupně technického vzdělání. Důvody přitom mohou být různé: požadavek zaměstnavatele, touha změnit zaměstnání, kariérový růst nebo osobní potřeba znát více než ostatní.

Popis oboru:
Studijní obor Provozní technika prohlubuje a rozšiřuje znalosti, které žáci získali ve tříletém učebním oboru. Studium je zaměřeno zejména na technickou a technickoekonomickou stránku provozu v průmyslových podnicích, službách a sféře soukromého podnikání, s ohledem na dobré pracovní uplatnění v regionu.

Organizace studia:
Výuka se koná vždy v pondělí od 14.10 hodin do 19.05 hodin, tzn. žák absolvuje každý týden 6 konzultačních hodin. Po 16 až 17 týdnech následuje zkouškové období v délce 3 až 4 týdnů, v jehož průběhu žák musí vykonat zkoušky ze všech předmětů za příslušné pololetí.

Pátek, 22. září 2017
Edison - mezinárodní multikulturní skupina končí týdenní působení na naší škole.
Čtvrtek, 21. září 2017
Loučíme se s přáteli z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. Šťastnou cestu domů!
Čtvrtek, 21. září 2017
Stavaři a strojaři/TZB mají dopoledne odborný seminář firmy Havle.
Středa, 20. září 2017
Projekt IP&IE ERASMUS+ finišuje, odpoledne odprezentuje výsledky a vyhodnotí svůj projektový týden v Táboře
Středa, 20. září 2017
Na stavební veletrh FOR ARCH do Prahy dnes jede třída 3P, zítra obě nástavby a tesaři ze 2.a 3.ročníku
Úterý, 19. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ navštíví dopoledne firmu Kovosvit, odpoledne pokračuje pracemi v dílnách, laboratořích a na počítačích
Úterý, 19. září 2017
Učňové - zedníci jedou soutěžit 4 dny v odborných dovednostech na veletrh FOR ARCH do Prahy. Držíme palce!
Pondělí, 18. září 2017
Začíná pracovní část projektu IP&IE ERASMUS+. Po slavnostním úvodu se mezinárodní týmy věnují 3D tisku a jeho využití
Pondělí, 18. září 2017
Mezinárodní skupina studentů projektu Edison dnes zahajuje každoroční týdenní působení na naší škole. Wellcome!
Pondělí, 18. září 2017
Gratulujeme bronzovým Machrům roku - našim učňům oboru strojní mechanik! Úspěch v celostátní soutěži těší :-)
Neděle, 17. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ poznává Jižní Čechy: včera Tábor, dnes Český Krumlov, Holašovice, Temelín jako kontrast současnosti
Pátek, 15. září 2017
Vítáme projektové týmy z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. ERASMUS+ začínáme účastí na Táborských setkáních
Čtvrtek, 14. září 2017
Hodně štěstí a úspěch všem, kteří dnes skládají ústní část závěrečných učňovských zkoušek v podzimním termínu
Čtvrtek, 14. září 2017
Žáci, kteří opravili DT nebo ústní části MZ,si mohou vyzvednout matur.vysvědčení proti podpisu na podatelně školy, též protokol o SČ MZ
O titul Machři roku bojují dnes naši učňové v Praze
Středa, 13. září 2017
Dnes STARTuje třída 1Lb. Až do pátku mají žáci možnost poznávat se a tvořit tým, který bude úspěšně fungovat po celé 4 roky...
Pondělí, 11. září 2017
Slavnostní oblečení, nervozita a doufejme, že na konci radost: to jsou profilové a ústní maturitní zkoušky v podzimním období na naší škole.
Pondělí, 11. září 2017
Výsledky didaktických testů MZ byly rozeslány žákům a na školní síť. Výsledky písemných prací z CJL a AJ zveřejní CERMAT v pátek 15.9.2017
Pátek, 08. září 2017
Maturanti, nezapomeňte! V pondělí v 7:55, tentokrát netradičně ve 3.patře budovy B. Kdo obhajuje MP, přijde o půlhodinku dříve. Hodně štěstí