Stavebnictví - pozemní stavitelství

lehkoatletický Pohár CORNY
fotbalový turnaj technických škol ve Velešíně
státní svátek - Den české státnosti
Studijní cesta pedagogů SPŠ na partnerskou školu Technická akadémia Spišská Nová Ves 28.9.-1.10.2017
ředitelské volno pro všechny žáky školy
zveřejnění školního seznamu literárních děl k maturitní zkoušce 2017-2018

Stavebnictví - pozemní stavitelství

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 2017

Kód a název oboru vzděláni: 36-47-M/01 Stavebnictví
Název školního vzdělávacího programu: Pozemní stavitelství
Dosažený stupeň vzdělání: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Délka a forma studia: 4 roky, denní studium

Absolvent oboru Stavitelství získá úplné střední vzdělání, což mu umožní pokračovat ve studiu na vysoké škole především stavebních a příbuzných směrů, ale také na jiných školách. Absolventi, kteří v dalším studiu nepokračují, jsou díky bohatému odbornému základu schopni začít pracovat v odborné praxi, podnikat, nebo rychle změnit profesní orientaci podle potřeby.

Absolvent se uplatní v povolání stavební technik, a to v různých pozicích. Stavební technici se realizují v oblasti přípravy staveb v pozici stavební technik přípravy a realizace investic a engineeringu, projektant bytových a občanských staveb, projektant rekonstrukcí a adaptací staveb, projektant specializovaných částí projektů, rozpočtář, v oblasti provádění staveb v pozici stavební technik mistr nebo stavbyvedoucí. Své uplatnění nacházejí absolventi oboru také v oblasti správních institucí jako referenti státní správy a samosprávy, okrajově v odborných stavebních laboratořích a zkušebnách v pozici stavební technik zkušebnictví i jako pracovníci marketingu ve výrobě a při prodeji stavebních materiálu a výrobků. Po nabytí potřebné praxe jsou absolventi schopni uplatňovat získanou kvalifikaci při samostatné podnikatelské činnosti ve stavebnictví.

Úspěchy žáků oboru Pozemní stavitelství:

Pátek, 22. září 2017
Edison - mezinárodní multikulturní skupina končí týdenní působení na naší škole.
Čtvrtek, 21. září 2017
Loučíme se s přáteli z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. Šťastnou cestu domů!
Čtvrtek, 21. září 2017
Stavaři a strojaři/TZB mají dopoledne odborný seminář firmy Havle.
Středa, 20. září 2017
Projekt IP&IE ERASMUS+ finišuje, odpoledne odprezentuje výsledky a vyhodnotí svůj projektový týden v Táboře
Středa, 20. září 2017
Na stavební veletrh FOR ARCH do Prahy dnes jede třída 3P, zítra obě nástavby a tesaři ze 2.a 3.ročníku
Úterý, 19. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ navštíví dopoledne firmu Kovosvit, odpoledne pokračuje pracemi v dílnách, laboratořích a na počítačích
Úterý, 19. září 2017
Učňové - zedníci jedou soutěžit 4 dny v odborných dovednostech na veletrh FOR ARCH do Prahy. Držíme palce!
Pondělí, 18. září 2017
Začíná pracovní část projektu IP&IE ERASMUS+. Po slavnostním úvodu se mezinárodní týmy věnují 3D tisku a jeho využití
Pondělí, 18. září 2017
Mezinárodní skupina studentů projektu Edison dnes zahajuje každoroční týdenní působení na naší škole. Wellcome!
Pondělí, 18. září 2017
Gratulujeme bronzovým Machrům roku - našim učňům oboru strojní mechanik! Úspěch v celostátní soutěži těší :-)
Neděle, 17. září 2017
Tým projektu IP&IE ERASMUS+ poznává Jižní Čechy: včera Tábor, dnes Český Krumlov, Holašovice, Temelín jako kontrast současnosti
Pátek, 15. září 2017
Vítáme projektové týmy z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska. ERASMUS+ začínáme účastí na Táborských setkáních
Čtvrtek, 14. září 2017
Hodně štěstí a úspěch všem, kteří dnes skládají ústní část závěrečných učňovských zkoušek v podzimním termínu
Čtvrtek, 14. září 2017
Žáci, kteří opravili DT nebo ústní části MZ,si mohou vyzvednout matur.vysvědčení proti podpisu na podatelně školy, též protokol o SČ MZ
O titul Machři roku bojují dnes naši učňové v Praze
Středa, 13. září 2017
Dnes STARTuje třída 1Lb. Až do pátku mají žáci možnost poznávat se a tvořit tým, který bude úspěšně fungovat po celé 4 roky...
Pondělí, 11. září 2017
Slavnostní oblečení, nervozita a doufejme, že na konci radost: to jsou profilové a ústní maturitní zkoušky v podzimním období na naší škole.
Pondělí, 11. září 2017
Výsledky didaktických testů MZ byly rozeslány žákům a na školní síť. Výsledky písemných prací z CJL a AJ zveřejní CERMAT v pátek 15.9.2017
Pátek, 08. září 2017
Maturanti, nezapomeňte! V pondělí v 7:55, tentokrát netradičně ve 3.patře budovy B. Kdo obhajuje MP, přijde o půlhodinku dříve. Hodně štěstí