Krajské finále v odbíjené: bronz

Borci naší průmyslovky v boji o třetí místo porazili po vyrovnaném boji SOU Dačice ve dvou setech a odvezli si po zásluze bronzové medaile. Gratulujeme!

Základka nám to natřela

Před odchodem na jarní prázdniny družstvo našich hokejistů již pátým rokem poměřilo síly s družstvem hokejistů ze ZŠ Zborovská. A letos poprvé nás Zborovská porazila, a to 6:4.

Naši stavaři se učí praxí

Konstrukční systémy, moderní materiály a zateplování budov, představili žákům oboru stavebnictví a učebního oboru zedník přímo v hodinách odborníci z firmy YTONG a Cemix.

Exkurze do betonárny a prefy

V pondělí 20. ledna 2020 navštívili studenti 3. ročníku pozemního stavitelství betonárnu a prefu firmy Hochtief a.s. v Plané nad Lužnicí. Exkurze proběhla v rámci předmětu Stavební konstrukce a studenti si měli možnost připomenout a ověřit v praxi vědomosti, které získali při studiu technologie výroby betonu.

Spolupracující firmy