Talent roku 2017: Jsme mezi elitou

Burzy středních škol v Pelhřimově a ve Strakonicích
Burza středních škol v Písku

Talent roku 2017: Jsme mezi elitou

Pro SPŠ Tábor jedno vítězství, dvě druhá místa a cena pro mimořádně nadaného studenta – to je výsledek táborské ankety s oceněním pro nejtalentovanější žáky a studenty okresu, jejíž pořadí bylo slavnostně vyhlášeno ve středu 22. listopadu v malém sále Divadla Oskara Nedbala.

Město Tábor uspořádalo tuto anketu po dvacáté. Je určena žákům základních škol a studentům středních škol ve věku od 10 do 18 let a dělí se podle věku a zaměření do několika kategorií. SPŠ Tábor měla zastoupení v umělecké kategorii, z níž si nejvyšší ocenění odnesl Martin Hošek. Do přírodovědně-technické kategorie byl přihlášen Tomáš Jedlička, který se umístil na druhé pozici mezi středoškoláky, současně byl ale vyhodnocen Rotary Clubem Tábor jako mimořádně nadaný student. Další druhé místo získal mezi talentovanými sportovci Jakub Škrdleta.

Blahopřejeme našim úspěšným studentům a děkujeme za vzornou reprezentaci táborské průmyslovky.

(gam)
(foto: Město Tábor)

Čtvrtek, 18. říjen 2018
Kdo uteče - vyhraje! Naše děvčata utekla všem v krajském závodu v přespolním běhu a dnes běží republikové finále v Hr.Králové. Držíme palce!
Středa, 17. říjen 2018
Největší místní náborová akce: prezentace středních škol v hotelu Palcát. Zájemci o studium u nás, zajděte si pro informace!
Úterý, 16. říjen 2018
Exkurze na Čapkovu Strž a do Památníku Vojna u Příbrami se dnes zúčastní 3La, b, pozítří 3P a 3Sb.
Pondělí, 15. říjen 2018
Něco o čerpadlech se dozvědí žáci 4Sa přímo od odborníků z firmy Wilo.
Neděle, 14. říjen 2018
Další studenti jedou do Spišské Nové Vsi, tentokrát 3 strojaři, kteří se zúčastní 14-denní mezinárodní výuky modulu CNC v angličtině
Pátek, 12. říjen 2018
Do výuky praxe ve 3Sa dnes přijdou odborníci z firmy REMS
Pátek, 12. říjen 2018
První ročníky se dnes učí ve škole jen 2 hodiny, poté je čeká divadelní představení v táborském Divadlo Oskara Nedbala
Čtvrtek, 11. říjen 2018
Kdo z Třeboňska má chuť jít studovat střední školu do Tábora, najde dnes informace o naší škole na Burze SŠ v Třeboni
Čtvrtek, 11. říjen 2018
Naši fotbalisté bojují na přeboru středních škol v Jindřichově Hradci
Středa, 10. říjen 2018
Pozor - ve škole je klokan! Tedy - Přírodovědný klokan, mezinárodní soutěž pro zvídavé žáky
Úterý, 09. říjen 2018
Závodů v přespolním běhu v Jindřichově Hradci se tradičně účastní naši atleti. Držíme palce!
Pondělí, 08. říjen 2018
Týdenní projektové setkání IP&IE, Erasmus+ začíná dnes ve Spišské Nové Vsi za účasti žáků a učitelů 6 zemí (CZ, D, HR, PL, SK, SLO)
Neděle, 07. říjen 2018
Už tradičně vyjíždí od naší školy mezinárodní bus ERASMUS+. Tentokrát veze nás, Němce a Slovince na projektové setkání na Slovensko.
Středa, 03. říjen 2018
Celý autobus strojařů vyráží na mezinárodní strojírenský veletrh do Brna. Někdo jede na exkurzi, jiní bojovat v CNC soutěži. Držíme palce!
Úterý, 02. říjen 2018
Na přípravném semináři dnes získají cenné rady, informace a dokumenty ti žáci, kteří odjedou na 14denní stáže do SNV a španělské Valencie
Pondělí, 01. říjen 2018
A máme říjen! Tento týden proběhnou 4 exkurze do JE Temelín: dnes 3Sb, zítra 4La, potom 4Lb a nakonec 2P.
Pondělí, 01. říjen 2018
Čtyři slovinští studenti nastupují na měsíční praxi do strojírenských firem v okolí v programu ERASMUS+ Podobné aktivity čekají i naše žáky.
Pátek, 28. září 2018
Svatý Václav má svátek a naše republika slaví s ním. Předehra narozenin, které budou přesně za měsíc.
Čtvrtek, 27. září 2018
Do táborského divadla se vydal celý 4.ročník: Vyhnání Gerty Schnirch je představení, z kterého je těžko u srdce. Ale stalo se tak...
Středa, 26. září 2018
Vyhráli jsme okres, chystáme se zdolat stejně úspěšně i krajské kolo středoškolského atletického poháru - chlapci i dívky! Držíme palce!