Přijímačky nanečisto z matematiky pro deváťáky

Milí deváťáci a deváťačky,

v těchto dnech finišujete s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy.

Pokud si chcete ověřit, jak na tom jste v matematice, využijte možnost, kterou pro Vás připravili pracovníci Matematicko-fyzikální fakulty Karlovy univerzity a my Vám ji tímto zprostředkujeme.

Úspěch či neúspěch u přijímaček nanečisto nemá žádný vliv na Vaše přijetí či nepřijetí ke studiu, je to pro Vás jen další možnost tréninku.

Hodně vytrvalosti v přípravě a hodně štěstí u zkoušek Vám přeje pedagogický sbor SPŠ strojní a stavební Tábor

Přijímačky na nečisto z matematiky pro deváťáky i pro všechny zdarma

Dobrý den,

na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy jsme založili dobrovolnickou skupinu na doučování dětí. Naši studenti pomáhají téměř 400 dětem, zejména s matematikou. Během této práce jsme si uvědomili, jak důležité je úlohy nejen správně spočítat, ale umět výsledky i správně zaznamenat do přiložených archů, nebo zvládnout anonymní prostředí a dodržet časový limit.

Rozhodli jsme se na tuto situaci reagovat tak, že jsme připravili jeden termín (24. 4. 2021) “přijímaček na čtyřleté SŠ z matematiky nanečisto”; on-line pro všechny děti zdarma.

Více o “akci” na našich stránkách:

Jarmila Robová, doc.

Vojtěch Žák, doc.