Základka nám to natřela

Před odchodem na jarní prázdniny družstvo našich hokejistů již pátým rokem poměřilo síly s družstvem hokejistů ze ZŠ Zborovská. A letos poprvé nás Zborovská porazila, a to 6:4.

Reprezentovat průmku mohou totiž pouze žáci 1. a 2. ročníků a mezi nimi, bohužel, máme pouze 3 aktivní hokejisty. Ostatní již s hokejovou kariérou skončili. Pouze kapitánka Anička Kotounová byla ze 4.ročníku a ta jako dívka může hrát, i když je starší.

To, že jsme letos měli slabší družstvo, bylo vidět i na našem výkonu, extraligoví hokejisté ze Zborovské byli lepší a po zásluze zvítězili. Jejich skvělý výkon podpořila i bouřlivě fandící celá Zborovská.

O přestávce vystoupily krasobruslařky a ředitelé svedli boj ve střelbě na bránu. Nebylo důležité, který ředitel zvítězil, hlavní bylo, že se všichni pobavili a byla zachována tradice přátelského klání obou škol před předáním pololetního vysvědčení.

Příští rok by měli tři hokejisté družstva ZŠ Zborovské přijít k nám na průmku, a tím pádem by byla šance naší letošní prohru družstvu ze Zborovské zase vrátit.

Takže se na posily moc těšíme…..

(ciz)
foto:Marcel Gause, Tomáš Danko, Tomáš Zavadil

Více foto ZDE