Co vzniklo na projektových setkáních

Začíná poslední rok našeho projektu IP & IE v rámci programu ERASMUS+, KA2 – Partnerství škol. A tak se pochlubíme výtvory, které vznikly na našich projektových setkáních:

Vymodelovali, na 3D tiskárnách vytiskli a smontovali jsme horní díl skříně převodovky, sadu vykrajovacích formiček – obrysů partnerských zemí, evropské puzzle a planetovou převodovku, vše plně funkční.

Všechny tyto výrobky jsou na jednotlivých partnerských školách a v přiložené fotodokumentaci. Kromě toho vznikly pracovní listy pro žáky s teoretickými odbornými otázkami. Ale hlavně vznikla řada nových přátelství mezi žáky z jednotlivých zapojených zemí. Přátelství, která budou pokračovat i po ukončení poslední etapy našeho projektu.